DEĞERLER VE HEDEFLER

Nereye gitmek istediğimizi biliyoruz. Ve oraya nasıl gideceğimizi biliyoruz.

Maksanın teneke kutu üretimindeki hedefi kendi inandığı değerlerin netliği üzerinden başarıya ulaşmak olacaktır.
DEĞERLER VE HEDEFLER

Odak Noktamız Müşterimizdir

Amacımız; müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ürünler, danışmanlık, servis, dakiklik ve güvenilirlik açısından sürekli iyileştirmektir.

Müşteriyi dinliyoruz, böylece ihtiyaçlarını anlıyor ve proaktif bir yaklaşım uyguluyoruz. Her projeye coşku, tutku ve uzmanlık katıyoruz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını anlayarak ve karşılayarak beklentileri aşmak, beklentilerin ötesine geçmek en büyük memnuniyetimizdir. Söylenmemiş olanlar bile!

Tutkumuz

Meraklılık, deneyimin tadı ve kendimizi daha yükseğe ve yukarı itme arzusu işimizin özüdür. Bu taahhüdümüzün, her birimizin ortak bir hedefe katılımının sonucudur. Mükemmelliğe ulaşmanın bir varış noktası değil, hedeflerimize ulaşmak için attığımız fikir ve coşkuyla her zaman bir adım öndeyiz.

Takım Olarak Çalışıyoruz

Her takım birbirinden farklı insanlardan oluşur. Maksan da bu farklılıklar tüm gruba fayda sağlayan bir değer olarak kabul edilir. Ekiplerimiz fikir ve eylemler için çok önemlidir. Grubu etkileme ve ortak başarımıza katkıda bulunma şansı bir ayrıcalık ve sorumluluk olarak kabul edilir. Maksan da takım çalışmasının, başarılı ve etkili sonuçlar için gerekli olduğu düşünülmektedir, çünkü bütünün grupların toplamından daha büyük olduğunu biliyoruz

Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Maksan Makine.